+420 731 306 744 jaroslavpalasek@seznam.cz

Pan Palásek dokáže za rozumnou cenu kvalitně opravit vše, co je potřebné. V našem případě již 2x opravoval staré rozvody vody v rodinném domě.  Je s ním vždy velmi dobrá domluva, přijede v nejbližším možném termínu a práci má velmi rychle a kvalitně hotovou. Velikým bonusem je příjemné vystupování a pečlivé vysvětlení všeho ohledně opravy. Pana Paláska můžeme všem vřele doporučit.

Během opravy rodinného domu, provedl pan Palásek kompletní rekonstrukci koupelny a WC. S odvedenou prací jsem velmi spokojen. Vše bylo provedeno rychle, za příznivou cenu a hlavně kvalitně. Pana Paláska rozhodně doporučuji!

Pana Jaroslava jsem jako instalatéra volala opakovaně, několikrát i akutně, domů i do ambulance. Vždy jsem byla velmi spokojená, přijel brzy, práci odvedl velmi dobře a rychle vše zanechal čisté a dobře fungující cena byla velmi příznivá. Nemám výhrady a vřele jej jako odborníka doporučuji.

Když zapátrám v paměti, poprvé jsem Vás oslovila asi v roce 2012. Ani už si nevzpomenu, co jsem tehdy potřebovala řešit. Od té doby jste toho v našem objektu udělal mnoho. Nejčastěji jsou to opravy jako například oprava Geberitu, připojování pračky ( asi tisíckrát, protože pořád něco stěhuji ), nebo oprava výpustí umyvadel. Také si například vzpomenete na záludnost prodloužení  vedení vody z garáže, které bylo potřeba protáhnout do jiné místnosti. Za celou dobu naší spolupráce jsem Vás poznala jako člověka / dodavatele velmi spolehlivého, nadmíru pečlivého a s odvednou prací jsem byla vždy spokojená. Chtěla bych Vám tímto poděkovat za to všechno, co jste v našem domě udělal. Je to kus neocenitelné práce, který si zaslouží doporučení ostatním zákazníkům.

Pana instalatéra Paláska jsem si objednal na instalaci bidetové spršky ke stávajícímu WC. Byl jsem s jeho prací velmi spokojen nejen proto, že mi navrhl vhodné řešení, ale práci provedl rychle, kvalitně a ještě mi doporučil stejně dobrého obkladače na zapravení obkladů. Rád pana Paláska doporučím svým přátelům a známým.

Spokojenost s opravou, rychlá domluva v krátkém termínu, příznivá cena práce a materiálu. Doporučuji

Děkujeme Vám za pečlivě odvedenou práci po havárii v domě, za ochotu a čas, který jste nám věnoval. Pana Paláska můžeme doporučit i vzhledem k samotné kalkulaci vynaložených prací.

S rekonstrukcí bytového jádra jsem byl již zoufalý. Naštěstí jsem pak narazil na Jaroslava Paláska. Podobných dobrých řemeslníků už moc není. Děkuji za odvedenou práci.

Pan Palásek odvedl vynikající práci při kompletní rekonstrukci mé koupelny. Mohu jen doporučit. Děkuji