Reference

Předmětem práce byla výměna plynového zásobníku na teplou vodu za elektrický. Kvalita práce a úroveň jednání výborná.
Práce byla odvedena v dohodnutém termínu. Přesné a přehledné vyúčtování ceny.
Takže celková spokojenost.
Doporučuji.

Ing. Zdeněk Filip
Brno – Obřany


S prací pana Paláska jsem naprosto spokojená, rozhodně víc než na 100%… :o)
Práce provedená s velkou profesionalitou, precizností, ochotou, rychlostí s dodržením pracovních postupů a k tomu příjemné vystupování. Jsem nadšená z našeho nového sprchového koutu. Pana Paláska můžu jen doporučit a mám na něj uložené číslo do budoucna…

Děkuji pane Palásku

Michaela Meisterová


Pan Palásek dokáže za rozumnou cenu kvalitně opravit vše, co je potřebné. V našem případě již 2x opravoval staré rozvody vody v rodinném domě.  Je s ním vždy velmi dobrá domluva, přijede v nejbližším možném termínu a práci má velmi rychle a kvalitně hotovou. Velikým bonusem je příjemné vystupování a pečlivé vysvětlení všeho ohledně opravy. Pana Paláska můžeme všem vřele doporučit.


Během opravy rodinného domu, provedl pan Palásek kompletní rekonstrukci koupelny a WC. S odvedenou prací jsem velmi spokojen. Vše bylo provedeno rychle, za příznivou cenu a hlavně kvalitně. Pana Paláska rozhodně doporučuji!


Pana Jaroslava jsem jako instalatéra volala opakovaně, několikrát i akutně, domů i do ambulance. Vždy jsem byla velmi spokojená, přijel brzy, práci odvedl velmi dobře a rychle vše zanechal čisté a dobře fungující cena byla velmi příznivá. Nemám výhrady a vřele jej jako odborníka doporučuji.


Pana instalatéra Paláska jsem si objednal na instalaci bidetové spršky ke stávajícímu WC. Byl jsem s jeho prací velmi spokojen nejen proto, že mi navrhl vhodné řešení, ale práci provedl rychle, kvalitně a ještě mi doporučil stejně dobrého obkladače na zapravení obkladů. Rád pana Paláska doporučím svým přátelům a známým.


Spokojenost s opravou, rychlá domluva v krátkém termínu, příznivá cena práce a materiálu. Doporučuji


Děkujeme Vám za pečlivě odvedenou práci po havárii v domě, za ochotu a čas, který jste nám věnoval. Pana Paláska můžeme doporučit i vzhledem k samotné kalkulaci vynaložených prací.


S rekonstrukcí bytového jádra jsem byl již zoufalý. Naštěstí jsem pak narazil na Jaroslava Paláska. Podobných dobrých řemeslníků už moc není. Děkuji za odvedenou práci.


Pan Palásek odvedl vynikající práci při kompletní rekonstrukci mé koupelny. Mohu jen doporučit. Děkuji